| onny_5930 a întrebat:

Buna puteti sa imi dati niste ideei de id-uri. ma numesc ionela, am 14 ani, si as vrea ca id-ul sa fie m-ai diferit si m-ai trasnit laughing multumiri anticipate pentru cei care lasa ceva :*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Poi daca vrei sa-ti dau niste idei inedite da-mi un mesaj cu niste lucruri care iti plac tie.:
1.@#@#IoNeLLa-NeBhUNheLLa=Yo is AYa@#@#

| Irina117 a răspuns:

Onny_sweetgirl14
onny_miss_independent@rocketmail
cu rocketmail la sf...
onny_crazygirl

sper ca te-am ajutatbig hug

| tremurici a răspuns:

Ionela_zduf14laughing) sau ionela_puf1996 sweet_ionela1996(sau 95 din cat esti) onny_sweet_girl, onny_black_cat