| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg in excursie la Stana de Vale cu cls doar ca nu stiu daca e zapada.Ma puteti ajuta?
Dau fundita primului care raspunde!

Răspuns Câştigător
| Derpina204 a răspuns:

Da. E zapada :X Plus ca au zis astia la meteo ca maine va ninge din nou. day dreaming

5 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

E zapada pana si la bucuresti, la stana de vale dc nu ar fi? mai ales pe frigul asta laughing big grin

| emanuelf a răspuns:

happy Stana de Vale e aproape de Oradea, asadar intra pe vremea.com si vezi cum e vremea.

| botafogo a răspuns:

E zapada dar daca te imbraci gros e totul bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dadaca nu e zapada? e iarba. nu? si pe iarba uda te poti da cu ce vrei tu, la fel de bine ca pe zapada. distractia conteaza.

| bianca2010is a răspuns:

O sa fie la noapte