| 11vladutz90 a întrebat:

Ma voi duce sa vizitez Anglia. vreau sa stiu si eu ce obiective turistice sunt! Daca mi-ati spune numele obiectivului turistic si o mica descriere v-as fi recunoscator big grin

Răspuns Câştigător
| Elena_9796 a răspuns:

Buna! Daca te duci in Londra iti pot recomanda.Am auzit ca este foarte fain la London Dungeon.Este o casa de groaza, cu multe chestii si la final are si un trenulet[carusel etcbig grin]. Am fostin Anglia dar acolo nu am fostsigh
London Eye este foarte fain, este o viteza mica si panorama e superba.Eu inainte sa intru la London Eye, am primit un fel de bilet sa intru la un film 5d de 5 minute.era super fainbig grin dar nu stiu daca era o oferta sau e tot timpul. de asemenea foarte frumos a fost Tower Bridge.Si plimbarea pe Tamisa.
Iti urez succes si iti recomand cu toata inima Anglia, mai ales Londra

2 răspunsuri:
| B0GDI a răspuns:

In Anglia nu trebuie ratata Londra unde poti vizita Big Ben-ul, Palatul Buckingham, Madame Tussauds Londra, British Museum si Catedrala Sf. Paul (St Paul's Cathedral)...Eu astea le-a vizitat si sa stii ca merita fiecare banut investit in aceasta excursie

| ShadoW_1795 a răspuns:

BigBen, Stoneheage