| bianca97 a întrebat:

Marti merg intr-o excursie de 2 zile la sucevita si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Dati-mi si mie niste idei avand in vedere ca facem foc de tabara picnic...mai multe dar acolo facem si banchetul si asta e problema mea mai mare. Ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Sked a răspuns:

Pai pentru drum si foc alea alea imbraca-te mai sport si in bagaj poti sa pui hainele pentru banchet
poti lua adidasi blugi si un tricoul o bluza o jaketa ceva

| addicting a răspuns:

Pai pentru drum ia-ti o perche de blugi simpli, un tricou sau si o jacheta un cardigan in caz ca se face rece, bascheti sau tenesi, adidasi ce ai nu iti lua balerini pe drum ca nu e de bine apoi pentru banchet daca esti in clasa a 8a ia-ti o rochita din aia de vara mai eleganta putin si niste sandale sau o perche de pantofi cu toc daca stii sa mergi sau daca esti mai mica poti sa-ti iei si o fustita si o bluzita mai draguta pentru banchet si o percehe de balerini.primesc fundita?kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai i-ati pentru drum de exemplu o pereche de blugi, un tricou si o jacheta. Rochita pentru banchet o poti pune intr-o plasa pe un umeras. Distractie placuta la banchet!kiss

| roberta_3262 a răspuns:

Pai depinde cum e vremea, si eu am fost acolo e foarte frumos. E racoare dar poti sa-ti ei la tine si fustitze ceva tonguetongue...