| Oriflame2000 a întrebat:

TPU, vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva, marti 3 aprilie merg intr-o excursie la Sinaia cu colegii si nu stiu cu ce sa ma imbrac, voi ce imi recomandati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Depinde si de vreme. Dar cred ca merge tinuta sport: blugi, tricou, hanorac, adidasi. Si daca e mai friga incearca cu o haina/geaca pe deasupra dar sa nu fie lunga.

2 răspunsuri:
| danielutzica a răspuns:

Ceva lejer. Poate blugi si in sus alege orice vrei tu. Trebuie sa tii cont ca e un mai racoare la Sinaia si sa te imbraci un pic mai grosut pentru afara.

| Oriflame2000 explică:

Va multumesc fetelor