| DanAndreeaIoana a întrebat:

peste cateva zile am sa plec cu parintii mei cu rulota in Delta si as vrea sa stiu ce poti sa faci in Delta si unde iti lasi rulota daca vrei sa pleci sa vizitezi ceva?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cate stiu eu, la Murighiol este un mare camping, pazit. Rulota e trasa de masina, deci, va ramane, in camping, impreuna cu masina.
Murighiol este un foarte bun loc de plecare pentru vizitarea deltei, pe canale, cu barca.

2 răspunsuri:
| Nutzyka a răspuns:

Poi va stabiliti undeva si lasati acolo rulota dar cumva sa va asigurati k nu vi se fura in delta sunt multe lucruri frumoase... distractie placuta...

| Alina_7376 a răspuns:

Puteti alege Gorgova