| Alina33333333333333333333 a întrebat:

Pot sa-mi pun in bagajul de mana anticonceptionalele sau risc sa fie confiscate?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrae sa-ti iei in bagajul de mana, cand zborul este de doar 4 ore?
Pune-le in bagajul de cala, ca nu are importanta, abia nu mai dai explicatii daca te controleaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa le confiște? Nu sunt droguri

| sierra1 a răspuns:

Dacă cu bagajul ăla vrei să intri in Etioopia, sigur ti le confiscă

| mihai69 a răspuns:

Nu se confiscă anticoncepționalele, stai liniștită. Nu ai nevoie de bagaj de cală pentru o folie de pastile!