| StefaniaNeagu a întrebat:

Buna prieteni. Sunt din Baia-Mare si in scoala altfel nu stiu ce sa propun clasei sa vizitam! Cateva sfaturi? Cat mai multe va rog! Multumesc!

4 răspunsuri:
| forthewicked a răspuns:

Păi dacă diriginta ta ar fi de acord, eu propun Budapesta. Sunt o grămadă de obiective și nu e așa de departe. În plus, e chiar ieftin.
Dacă nu, puteți vizita Sighișoara. Mai multe detalii caută pe internet...

| Dana_Alina_1997 a răspuns:

Pai mie de exemplu mi-ar placea sa merg la un muzeu sau ai putea discuta cu diriginta sa mergeti sa vedeti cum este o zi din viata unui pompier sau politist, cred ca ar fi intersant. Bafta, sper sa le placa colegilor tai orice alegihappy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inchisoarea de la Sighetu Marmatiei. Mie mi-a placut mult, si nu e departe de Baia Mare. In acelasi drum, ati putea merge si la Săpânța (cimitirul vesel).