| stweety10 a întrebat:

Prietenul meu a plecat aseara pe la 11 din Franta cu masina lui. E posibil sa fi ajuns deja in Romania? Pt ca l`am sunat pe cartela de Romania azi pe la 1 si imi zicea robotul ca are telefonul inchis. Pana acum cand il sunam mi se inchidea automat apelul chiar daca il avea inchis pentru ca nu avea el credit.

Răspuns Câştigător
| Paprik a răspuns:

Nu avea cum sa ajunga asa repede.Probabil este pe undeva pe unde nu are semnal. Poti face si 3 zile cu masinahappy.
Stai linistita ca ajunge bine happy

5 răspunsuri:
| amys114 a răspuns:

N-are cum sa fi ajuns deja in Romania.

| Delicv3nt a răspuns:

Dupa 12 seara o sa intre in Romaniawinking Sunt 2 500 km totusi

| Piuliță a răspuns:

O fi ajuns...dar poate nu vrea sa.ti raspunda deoarece si.o fi gasit vruna p.acololaughing))

| compaq15 a răspuns:

Nu are cum sa fi ajuns! e prea devreme big grin

| maradi3 a răspuns:

Din zona Lyon pana in Timisoara faci in jur de 17-18 ore, prin Elvetia!