| biancaandreea a întrebat:

Am fost plecata o saptamana in vacanta.Eu il sunam pe prietenul meu in fiecare zi in jurul orei 14-15, il sunam de pe telefonul bunicii mele.Intr-o zi l-am sunat la 17:30. M-a intrebat de ce nu am sunat mai drevreme si i-am spus, dar mi-a inchis telefonul. L-am sunat iar si mi-a spus"Ma uit la meci.Pa". Pana nu am ajuns acasa nu l-am mai sunat.2 zile.Am vorbit cu un unchiu de al meu si mi-a spus sa il las neaparat pentru ca nu este de mine.Am ajuns in oras ne-am intalnit si totul este ca inainte. Dar gestul acela spune multe despre caracterul lui. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey, el nu trebuia sa reactioneze asa, clar!

Dar, sa stii, ca exista foarte multe persoane care merg pe stasuri, pe program, nu le place sa ii surprinzi, trebuie sa iasa numai cum vor ei! Numai ca el a fost exagerat si ar fi trebuit sa isi ceara scuze!

Daca vrei adevarata lui fata atunci pune in discutie faptul ca te-a deranjat cum a reactionat atunci!

Bafta!

| Lucky_9459 a răspuns:

Are orgoliu.si orgoliuyl lui e mai presus decat iubirea pentru tine.
fii indiferenta cu el si mai ast sa te caute si el. Daca vezi ca e indiferent in relatie lasa l pentru ca nu are rost.
bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate ca esti suppy pă el sa vezi ce face

| 1gighigighi a răspuns:

Tu ai inceput sa-l suni in fiecare zi la ora fixa, baiatul si-a organizat sa aiba timp liber cand esti tu in vacanta numai la ora aceea. Probabil in ziua aceea cand tu nu l-ai sunat ca aveai telefonul inchis, baiatul era acolo asteptand, probabil te-a sunat el si vazand ca tu ai telefonul inchis a fost putin dezamagint. Baieti sunt complicati, asta nu inseamna ca el nu mai vrea sa aiba o relatie cu tine pentru ca ti-a zis "ma uit la meci.Pa"... te-a lasat sa stii ca el a fost langa telefon la ora aceea si tu nu ai sunat. Baietii sunt complicati, iar tu trebuie sa intelegi asta.