| mimi_2935 a întrebat:

saptamana viitoare plec in bulgaria 4zile. am internet pe tel, pot intra sa discut cu cei din tara fara sa'mi ia credit? dau funda... va rog, ajutati-ma daca puteti big grin

Răspuns Câştigător
| Traianosik a răspuns:

Pe 1MB (la toate) iti ia 1, 14 euro din credit pentru ca esti pe roming si pentru 1 minut convorbire iti ia 1, 14 euro. Deci este imposibil sa nu-ti ia credit. P.S. Ia si lui si tie la convorbire.

2 răspunsuri:
| Magdalyny a răspuns:

Nu o sa poti, o sa te taxeze

| frankyminune a răspuns:

Daca mergi undeva in apropierea granitei si nu iesi din reteaua in care te aflii, atunci e ok. daca ai iesit din reteaua romaneasca esti buna de plata.