| aditzuu3 a întrebat:

Saptamana viitoare am sa plec la sora mea in alta tara si as vrea sa ii cumpar ei si iubitului ei un cadou pentru casa noua, avand in vedere ca abia s-au mutat anul acesta. Puteti sa imi dati idei de lucruri frumoase dar si mai ieftine?

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Un set de pahare de cristal, o vaza Galle, o icoana imbracata in argint. Alegerea e a ta, in functie de bani si de ce crezi ca le e folositor.

| mililaura19 a răspuns:

Buna.
Ai putea sa le cumperi niste paharele frumoase, colorate, sau vase de portelan.
Ce stii tu ca le place, sau ce nu au inca in casa.
Bafta:**!