| diiiiiannnnaa a întrebat:

Maine plec la mare! deci vreo 10 zile km asa nu voi mai intra pe TpU. Apoi inca o saptamana la munte... in total vreo 3 saptamani sad O sa'mi fie dor de voi :*

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Distractie placuta! Nu uita sa profiti de fiecare clipa de vacanta si, sa te distrezi cum iti trece prin cap, in limitele legale si ale bunului simt, fireste.winking

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vacanta placuta!kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Distractie placuta si nu ne uita, noi te asteptam sa te intorci...

| Psihoyounger a răspuns:

Vacanta placuta!

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Distractie placuta!

| Antrax a răspuns:

Si mie de u distractzie placuta

daniela
| daniela a răspuns:

Distractie placuta... noi te asteptam aici cu mult interes (concediul meu e in septembrie asa ca drum bun)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Distractie placuta si sa ai grija de tine kiss

pa pa! kiss

| alexdop21 a răspuns:

Bravo, deci la tine nu e recesiune?

| alexdop21 a răspuns:

Cum sa uiti sa te distrezi? raised eyebrows la mare si la munte? ce pleci cu grupul pensionarilor intrat in anul mortii?

| kitty_8919 a răspuns:

Si noua o saq ne fie dor de tine. distractie placuta:*

| biancabellaa a răspuns:

Distractie placuta...

Si noua de tine...

; X

| diiiiiannnnaa explică:

Deloc laughing

| diiiiiannnnaa explică:

Ms mult :* O sa profit de vacanta cat mai e k dupa va incepe ink un an de liceuhee hee k teme si mult invatat laughing :* si criticule :p nici mie nu o sa'mi fie dor de tine laughing :p

| diiiiiannnnaa explică:

Eu acum ma pregatesc sa plec :* Pa-pa big hug vbim peste 3 saptamani happy sau poate reussesc sa intru de acolo big grin >big grin

| diiiiiannnnaa explică:

Am intrat pentru ctv clipe k sa va anunt k am ajuns cu bine ! Vremea este foarte frumoasa .. sunt valuri apa este calda :-x .. ! va puup :*:*

| diiiiiannnnaa explică:

Am intrat pentru ctv clipe ca sa va anunt ca am ajuns cu bine! Vremea este foarte frumoasa. sunt valuri apa este calda :-x! va puup :*:*

| diiiiiannnnaa explică:

Am revenit :d happy big hug va puup
a fost foarte frumos si m-am distrat de minunehee hee

| cutie a răspuns:

DISTRACTie placutawinkingnu uita sa te distreziwinking

| Melly a răspuns:

Distractie placutatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu o sa imi fie dor de tinerolling on the floor
Pa, distractie placuta.