| Anonimaz88 a întrebat:

Am facut o rezervare online la un hotel pe site-ul Direct Booking. Am platit iar apoi am primit pe mail si voucherul. Mai e o saptamana pana o sa plec. Credeti ca mai pot face vreo modificare in legatura cu rezervarea?

5 răspunsuri:
| Vioreldb a răspuns:

Este bine sa sunati la ei cum am facut si eu.
Verificati daca hotelul va permite totusi modificari in vederea cazarilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna la hotel și vezi

| Anonimaz88 explică (pentru suntserios):

Inainte sa sun, as fi vrut un raspuns de la cineva care a mai facut asta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonimaz88):

Indiferent cine a făcut asta nu îți poate garanta ca hotelul la care te duci tu are locuri libere pentru modificările tale

| Anonimaz88 explică (pentru suntserios):

Am rezervat un apartament de 4 persoane si suntem doar 3. Intre timp s-a razgandit o persoana si vrea sa vina. La o modificare de genul ma refer