| jhon921 a întrebat:

Buna seara,
Am o întrebare pentru pasionatii de drumetii. Imi puteti recomanda un site de unde as putea sa cumpăr un rucsac ce are inclus si acel kit de hidratare? De preferat si pentru femei, insa ma mulțumesc cu orice răspuns.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un rucsac trebuie incercat fizic, ca si incaltamintea si hainele de drumetie!
Criteriile principale de avut in vedere:
- sa fie suficient de
- sa se aseze perfect pe corp, sa nu apese, deranjeze
- sa fie din material rezistent si impermeabil
- sa aiba mai multe buzunare, de dimensiuni diferite, precum si carlige de agatare (pentru apa, toporas, etc.).

| darrio2007 a răspuns:

Incearca in magazin fizic. Vezi mai bine ce cumperi.
Recomand Decathlon.

| carevaescu a răspuns:

Decathlon.ro

| RaiderX a răspuns:

Încearcă pe military-shop.ro