| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

As dori sa va adresez o intrebare si astept un raspuns rapid. Tatal meu urmeaza sa vina in tara cu avionul si a facut deja check-in-ul. Data plecarii este 11.12, eh. intrebarea este : Se poate schimba data biletului daca check-in-ul este facut?

3 răspunsuri:
| rrri14 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate, sincer...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Biletul se poate schimba, dar taxele probabil vor fi foarte mari

| mihai69 a răspuns:

Informați-vă pe saitul sau la telefonul de contact al companiei aeriene care a emis biletul.
Nu toate biletele au posibilitatea de modificare a datei. Evident, dacă e posibil, prețul va fi altul, cu siguranță mai mare.