| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar ma gandeam ca poate o sa primesc un raspuns care sa ma lamureasca.Pentru cei care au calatorit cu avionul, poate cineva sa imi zica si mie cum sta treaba cu check-in-ul? Daca o sa il fac on line(o sa rog pe cineva sa il faca pentru mine deoarece nu stiu cum se face) trebuie sa mai trec pe la ghiseul de check-in la aeroport? O sa ma pot imbarca pe baza biletului printat acasa sau primesc la aeroport altceva?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Dacă îți faci check-in-ul online nu mai trebuie să treci pe la ghișeul de check-in decât dacă ai de lăsat bagaje de cală. Dacă nu ai bagaje de cală te poți îmbarca direct cu boarding-pass-ul emis online (fie că-l ai pe telefon, fie că l-ai printat)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai bagaj de cala nu e nevoie sa mai treci pe la ghiseu. Este suficient biletul printat sau direct pe telefon