| SergiuAndrey95 a întrebat:

Bună seara! Știți zone frumoase din țară care se pot vizita la începutul lunii aprilie? Țin să menționez că vreau să fie o zonă liniștită, va fi o supriză pentru părinți și vreau să fie un loc unde se pot relaxa câteva zile. Delta Dunării ar fi o opțiune. Știți zone frumose pe acolo? Bugetul se încadrează undeva la 1500 lei, plus câteva sute, dacă mai este nevoie. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

In Delta bate vantu rau in aprilie, depinde daca ai masina sau unde stai. cele mai frumoase locuri
. cascada bigar,chipul lui decebal, traseul pana la sfinx cu babele, cheile bicazului, salina turda, pestera ialomiciorei, zbor cu motodeltaplanul 100 lei 15 min in vadeni

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muntii apuseni.
Arieseni mai exact. Loc mai relaxant ca ala nu am vazut.