| Elly4all a întrebat:

ce locuri turistice frumoase mai stiti (fara cetatea neamt, zidul chinezesc, si delta dunarii)?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Stancile albe, Valea Draganului, stramtoarea Crisului la Vad, Pestera Scarisoara etc, toate din Muntii Apuseni.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Transfagarasanul, Poiana Brasov, Tusnad, Lacul Sfanta Ana, Valea Prahovei, Cimitirul vesel din Sapanta...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Baile herculane, cetatea de la Alba Iulia, manastirile din Moldova, lacul si cascada Balea, lacul Vidraru... etc.

mlm
| mlm a răspuns:

Egiptul, Grecia si Israiel, ai ce vedea iti zic din experienta.

| Elly4all explică:

Ma refer la toate dar mai bine in romania

| jani a răspuns:

Te referi numai la cele din romania sau si din alte tari?

| karla19 a răspuns:

Buna, mie mi-a placut f. mult la Baile Felix, Sovata... dar asta a fost cu cativa ani in urma ...sincera sa fiu acum nu mai stiu cum arata aceste locuri. Trebuie sa ai bani, ca zone turistice se gasesc fara prea multe chinuri. Drum bun daca esti hotarata sa pleci undeva.

| wendy a răspuns:

Daca de romania e vorba: sibiu si imprejurimile, iasiul, clujul etc, fiecare coltisor de tara merita vazut fie ca e vorba de orase sau natura

| bety44 a răspuns:

Mi a placut enorm la cheile bicazului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sighisoara (Romania)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-tii Piatra Craiului (daca te tin ciolanele sa-i urci- Creasta sudica)