| matei418 a întrebat:

Buna seara TPU, a fost anul asta cineva in Eforie Nord? Imi poate spune cu aproximatie cineva cam cat cheltuia pe zi de persoana cu masa si cam cat costa pretul pe noapte in gazda? Va multumesc

3 răspunsuri:
| rafaell a răspuns:

Pai ce sa iti zic eu am fost dar nu am stat la hotel pentru ca nu mi-am facut rezervare din timp si cand am ajuns era full amfost chira si la dala de 5 stele scummmp dar nici acolo nu mai era locuri in schimb sunt apartamente case care ofera chirie si e cam 70-100(maxim200)lei pe zi si eu am fost sa mananc la restauran ma duceam de 3 ori pe zi familia mea a avut 30mil si neam intors cu multi bani cred ca am cheltutit 20 si mam distraaaa pe fiecare zi mancam de 3 ori la restaurant inchiriam seslong si seara discoteca si parcde distravti si am stat 4zile (funda te rogggg sa fac si eu puncte)

| Bulgaria a răspuns:

Decat costinesti mai bine Oferte Bulgaria www.bulgaria-all-inclusive.ro

| Ladies a răspuns:

Uite un site cu pensiuni unde ti se va spune totul legat de chirie.:) cat despre masa iti trebuie in jur de 30 de lei.:) Succes! Sper ca te-am ajutat. -->http://www.turistinfo.ro/eforie_nord/pensiuni-eforie_nord.html