| tanasaiosif a întrebat:

Buna seara,vreau sa merg in Dubai prin Septembrie și pe booking scrie clar "plata in avans " adică plătesc acum pentru Septembrie hotelul in care o sa stau, dar mai scrie pe "românește" ca plata se poate face la Proprietate, adică in Septembrie când ajung la destinație plătesc la Recepție? Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să vezi că pe booking ai preturi diferite daca faci plata in avans sau daca alegi sa plătești la proprietate.

| Sophieka a răspuns:

Ia legatura cu ei direct si vei vedea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sună și întreabă. În avans e mai ieftin.