| fifilini a întrebat:

BUNA! stit care este cel mai bun loc sa imi petrec vacanta?

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

In turcia antalya hotel 5*, america, croatia, tunisia, austria am fost peste tot si crede-ma se merita...nu iti recomand sa ramai in tara

10 răspunsuri:
| dddddadada a răspuns:

Hawai

| Bi.Dam a răspuns:

Daca ai prieteni de gasca, ati putea sa stati si la scara bloculuiwinkingEu iti propun sa iti cauti un hobby de vara.de exemplu un sport(inotul ar fi cel mai bun)... un instrument muzical(eu merg la pian)...si multe altele.Nu stiu un loc unde sa stai toata vara, dar ar fi bine sa mergi la mare, munte si sa vizitezi alta tara happy

| bebitza_3258 a răspuns:

Pai depinde de varsta care o ai prima data happy. Poti merge oriunde. Chiar si in afara happy si nu este obligat sa fie un loc unde sa aiba deschidere la mare sau la ocean happy, poate fi un loc oarecare. Apropo, am auzit ca Turcia este deosebita.

| bxr20 a răspuns:

Cam ce buget? depinde si asta. Coasta de azur, Egypt etc. pentru un buget mai mic: poiana brasov, mamaia, litoralul bulgaresc.happy

| Locaa a răspuns:

La tara

| εїз a răspuns:

La mine acasa. big grin

| abydeea a răspuns:

Cu cortul in Delta, la plaja in statiunile din Constanta sau la munte pe la Moeciu.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal prefer Turcia. day dreaming

| ily kim nam gil a răspuns:

Turcia sau honolulu depinde ce preferihappy

| RUMBURAK a răspuns:

In italia. pe malul lacului garda in provincia brescia nu vei fi dezamagita.nu mai vb de venezia sau litoralul peninsular. e doar o sugestie.