| lazarc a întrebat:

Cum sa-mi petrec vacanta de iana si unnde

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Ce-i aia iana?
Ce inseamna unnde?
De ce "propozitia" ta,care presupun ca ar trebui sa fie o intrebare,nu are semnul intrebarii la sfarsit?
Iti propun ca, in vacanta de iarna, in caz ca asta ai vrut sa intrebi, sa mergi la scoala, ore extra. Poate te ajute. happy

| hideaway a răspuns:

Din vacanța de iaRnă nu mai e mult, poate ai vrut să spui unde să îți petreci revelionul... Eu îți recomand undeva la munte, cu prietenii/familia, depinde și de vârsta ta. An nou fericit să ai!

| BlaaBlaa a răspuns:

Cu prietenii undeva la munte.