| DutaAndreea a întrebat:

Tocmai am facut check in ul pentru un zbor cu WizzAir, si am gresit sexul, si nu mi se permite sa modific. Stie cineva daca este vreo problema?

4 răspunsuri:
| DanielaBob a răspuns:

Nu e nici o problemă
am pățit și eu

| ibaal a răspuns:

Nu-i nimic.
Atat timp cat ti-ai pus celelalte date corect, numele... poti zbura linistita!

| mihai69 a răspuns:

Nu, dar poți să faci operație...winking

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu-i nicio problema.Eu am gresit si numele(literele asezate altfel) si nu a fost nicio problema.Si pe site scrie ca nu este nicio problema daca ai gresit un pic la nume.Fiindca ai gresit sexul o sa scrie "d-l" in loc de "d-na". Crezi ca ei se uita chiar la tot? Se uita la nume, date din cartea de identitate, chestii mai importante.