| tigru89 a întrebat:

Am contactat o agentie de turism pregatindu-ne de o calatorie in Dubai. Apoi aflu ca viza se preda la 21 ani, iar prietena mea are 19 ani. Imi spun cei de la agentie ca nu poate merge nici chiar daca ar obtine acordul parintilor prin notariat.

Stiti vreo solutie, sau cei care au mai fost si au reusit, sa mi spuna cum au facut. Sunt sigur ca exista o metoda.

Multumesc happy astept raspuns si daca ma va ajuta, voi da funda.

1 răspuns:
| Efilopialul a răspuns:

Pai nu stiu nici o metoda.Dar cred ca este cam rau ca nu ti-a zis din start ca prietena ta nu poate merge.Si eu stiam prin notariat dar daca nu accepta nu stiu ce sa faci