| QueenStore a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor.
Se apropie sfarsitul anului scolar, iar clasa noastra inca nu are o destinatie sau macar o idee pentru banchet de clasa a 8-a. Aveti voi vreo idee sau stiti vreo pensiune unde am putea merge? Sa fie in apropiere de Vrancea, intr-un judet apropiat, unde sa avem ce vizita. Iar pensiunea sa aiba niste oferte sau ceva pentru banchet. Multumesc anticipat! Sper ca nu cer cam mult

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fara bani nu poti face nimic, si ofertele pensiunilor costă, cati bani esti dispus ă sa aloci

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu faceti la scoala, in sala de sport?
Asemenea banchete costa enorm si nu toata lumea are bani de asa petreceri, ca atare, in loc sa participe toate clasele de a8-a, vor veni doar cei cu bani si cu fite.
va sfatuiesc sa alegeti sala de sport, pentru ca este cea mai buna solutie sa poate veni toti copii fara sa se faca discriminare si fite.