| Lynna a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Se apropie sfarsitul anului scolar si eu si colegele mele am decis sa facem o petrecere de sfarsit de an. Nu este un banchet pentru ca sunt in clasa a 7a. Nu stim unde sa o tinem pentru ca invatam la o scoala din sat. Vom fi doar fetele. Nu stim nici ce sa aducem fiecare sici ce vom face atunci. Vreau cateva idei. Funda si vot.

1 răspuns:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Pai o poti face in sala de sport (daca aveti) dar trebuie aranjata frumos, sa aduceti bauturii, prajiturii ce va place voua si puteti sa va faceti cadou una la cealalta.big grin Eu asa asi facebig grin