| raulrealmadrid a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: in cat timp parcurgi 25 km daca mergi pe jos?

Răspuns Câştigător
| claudiuclaus123 a răspuns:

Hm eu am parcurs cu inca 3 baieti si o fata 17 km in 2 ore si 30 de minute, 25 de km trebui sa-i parcurgi in 3 ore si si jumate poate mai putin tongue

5 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

3 ore minim (dar in mediu 3 ore jumate-4 ore)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 16 ore.

| Arekandera a răspuns:

In 2 jum, daca mergi lejer

| holeron a răspuns:

In general... un om (adult) face 6 km /ora in cadenta de mers normal (fara bagaje).

| maradi3 a răspuns:

Daca esti beat si mergi in zig-zag,s-ar putea sa faci cel mult un kilometru,apoi, dupa ce-ti revii, restul de 24!laughing