| Gicku91 a întrebat:

Buna TPU.

Am un monopod, si vreau sa-l iau cu mine in Bagajul de mana (in avion). se da voie asa obiect in avion?

4 răspunsuri:
| Alexandru_Alexandru_1998_AWzS a răspuns:

Da, dar trebuie sa il anunti la Check-Inn

| mihai69 a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri. E bine să vorbești din timp cu cineva de la compania aeriană cu care zbori. De asemenea, e posibil să nu fie admis la controlul de securitate. Dar mai mult ca sigur îl poți pune la bagaje înregistrate (la cală).

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Alexandru_Alexandru_1998_AWzS):

De unde ai scos-o pe asta cu anuntatul la Check - inn.

pai plin TPU asta de copii care dezinformeaza in loc sa ajute

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu ar trebui sa poti. daca ai si bagaj de cala mai bine il pui acolo sa fii mai sigur