| damanda1 a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca pot cumpara bilet de avion direct de la aeroport (nu as vrea sa cumpar online)
Este prima data cand calatoresc cu avionul

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Da se poate dar asta faci doar daca nu ai ce face cu bani si vrei sa iei un bilet in ultimul moment cu pret de,, n,, ori mai mare, adica in loc sa dai 200 de euro dai 600...asta este dezavantajul, pentru ca nu ai rezervare. Daca iti iei un bilet online low cost de exemplu acum pentru plecare peste 4 luni sa zicem ca dai 130 de euro, daca il iei in decembrie cu o saptamana inainte de data plecari dai minim dublu la pret.Asa ca in avantajul tau este sa il iei online sau prin agentie cu minim 3 luni inainte! Calatorie placuta!

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Este posibil ca in ziua respectiva sa nu mai aiba bilete pentru acel zobr.
dar biletele de avion se pot cumpara de la agentiile de turism..deci nu trebuie sa cumperi online..eu unu asa imi cumpar bilet prin agentiile de turism.

| damanda1 explică (pentru DataSoft):

Vreau sa iau cu o saptamana doua inainte

Deci intrebarea este daca pot cumpara bilet direct de la aeroport, mersi

| DataSoft a răspuns (pentru damanda1):

Nu stiu.dar s-ar putea eu unul nu am cumparat nici o data din aeroport.