| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati niste destinatii de vacanta pentru vara, regiuni cu plaje, palmieri etc.

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Poti merge in Grecia (Zakhyntos, Skhyatos, Kos, Corfu), Turcia (Antalya), Cipru, Spania (Tenerife, Ibizza, Formentera, Palma de Mallorca), Bulgaria (Nisipurile de Aur). Daca dispui de un buget mai mare iti recomand Dubai, Hawaii, Seychelles, insulele Maldive, Thailanda (Pattaya, Phuket, Ko Samui), Bora Bora, Australia (Marea Bariera de corali, insulele Withsunday, Whiteheaven), Cuba. Sunt niste locuri extraordinare cu plaja cu nisip fin si ape turcoaz. Uite aici mai multe destinatii: http://www.travela.ro/vacante-la-mare/bulgaria-vacanta-la-mare
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| MaryAlexx a răspuns:

TI-as recomanda sa mergi in Insulele Maldive,acolo te vei relaxa si te vei simti ft bine, te asigur, acum depinde si de bugetul tau. happy

| Anthonys a răspuns:

Azilul de batrani " Pink harmony" din bora-bora.o locatie pentru vara oricui.

| McReTrY a răspuns:

O destinatie buna e Hawaii, Grecia -Insula Creta... ceva frumos. distractie placuta

| ema_1818 a răspuns (pentru MaryAlexx):

Insula Thassos Grecia.

| AureolaMofetica a răspuns:

Depinde daca vrei in Europa sau altundeva. In Europa pot sa iti recomand din proprie experienta Grecia, Muntenegru, Croatia. Dar in afara Europei nu stiu...

| Assu a răspuns:

Iti recomand sa mergi in Cipru regiunea Agya Napa la numai 2h si ceva de zbor din bucuresti.Super statiune, super distractie.

| larissuka a răspuns:

Grecia. pentru insule! sunt multe tari cu plaje palmieri! Spania .Italia.Franta Depinde de buget!

| okok11 a răspuns:

Buna! Petru vara asta iti recomand un sejur Serbia-Muntenegru. Pentru detalii ma poti contacta aici pe TPU

| adriana05 a răspuns:

Iti recomand cu caldura Thailanda! In Pattaya sau Phuket, ai plaja, palmieri si numai distractie!