| EllenaEll a întrebat:

Buna,TPU!

As vrea sa va intreb, cine a fost cazat la hotelul " Delfin " din statiunea Navodari din Constanta? Ce parere aveti despre acest hotel? Adica, este un hotel curat, serviciile sunt pe masura, accepta animale de companie, merita sa te cazezi la acel hotel? Sunt atat de curioasa, deoarece voi sta o perioada mai lunga de timp si trebuie sa fiu foarte informata in legatura cu hotelul la care ma cazez. Cel mai mult ma intereseaza sa fie forte curat.

Multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| thetyky12345 a răspuns:

E super doar ca daca esti cu mai multe persoane de 4 iti recomand un apartament! Dar sa stii ca nu sunt multe! Au bar, teren de sport, Amfiteatru doar ca are 2 stele si nu prea are mai mult de atat.Succes acolo si sejur placut

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu cred ca accepta animale de companie