| Tireinho a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti unde sa organizam banchetul de a 12 eu impreuna cu colegi mei, inca nu neam gandit la o locatie, as dori sa-mi spuneti voi cateva locati cu niste linkuri imagini si care sa poata sa ne organizeze masa festiva am dori cazare pe zile buget undeva la 10000-13000 lei suntem 30 elevi care vrem sa mergem...

2 răspunsuri:
| buzedulci a răspuns:

Si unde totusi?

| Tireinho explică:

Nu conteaza anume oriunde in tara sa fie...dar sa fie pe acolo si ceva de vizitat frumos...hai ca dau si funda pentru loc superbig grin