| Rozelutza a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a, la o scoala din Pitesti. Vrem cateva oferte de banchet cum ar fi in Bran, Cheile Gradistei, Azuga etc., oricum prin apropiere. Oferte care sa cuprinda: 2 nopti si 3 zile de cazare, masa festiva bineinteles, DJ, fotograf profesionist si transport(optional) Nu vrem sa fie extraordinar de scump... Sa nu depaseasca cu totul 300-400 lei.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incearca sa cauti oferte la Satic. Ii mai fain decat la Bran sau alte locuri extrapopulate si de obicei nu ii scump. E langa Rucar.
Sau la Moeciu.

| Rozelutza explică (pentru whatevernvm):

Eu vreau sa primesc oferte... De cautat am cautat prea mult. Dar oricum Satic sau Moeciu e prea aproape... si vrem ceva mai special.