| TobiRami a întrebat:

Diriginta mea a decis ca in octobrie sa facem o excursie de 2 zile la techirghiol/constanta.Am gasit pe net un hotel numit Hotel Anina si vreau sa stiu ce credeti despre el, daca stiti cam cat costa cazarea o noapte si cu masa de seara si de dimineata.Mai vreau sa stiu daca primesc grupuri de copii(de 11-13 ani dar si mai mari pana in 16 ani ca am inteles ca suntem vreo cinci clase).Va rog raspuns rapid, dau funda la raspunsurile sincere.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Are nevoie de clienti, pretul o sa fie mic deoarece e extrasezon

1 răspuns:
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Da pretul va fi mic deci e ok