| jedfan a întrebat:

Buna TPU.Am si eu nevoie de un sfat.Anul acesta mergem cu clasa in excursie la Busteni.Si diriginta ne-a dat de ales intre doua hotele unde sa putem sta.Hotel Iri si hotel Maximilian...Care credeti ca este mai bun? Pentru cei care poate au fost cazati la unul dintre ele imi puteti spune daca va placut cazarea si de ce? Am nevoie de argumente...Multumesc anticipat.
Funda pentru cel mai bun raspuns. big grin

Răspuns Câştigător
| Allexxxxxxxxxx a răspuns:

Si eu am fost intr-o excursie anul trecut in Muntii Bucegisi ne-am cazat in hotelul Maximilian! E super acel hotel si seful este un om fff detreabasmugTe sfatuiesc sa alegi Maximilianbig grin
Fundita?:X

1 răspuns:
| Cairo a răspuns:

Maximilian...o sa v-a simtiti bine, o servire foarte buna, camere spatioase, priveliste frumoasahappy