| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:* eu si uibitul meu am vrea sa mergem o saptamana la o pensiune in Brasov ceva mai romantic si sa fie si rezonabila la pret..niste idei ceva? daca a-ti fost la o anumita pensiune si v-a incantat bine nu neaparat din Brasov dar ma refer zona de munte :* multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Ce frumos ca v-ati ales Brasovul, este un loc minunat. Uite aici raspunsul : http://www.suitesandspa.com/153281/Cazare_Brasov

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca in Vama Buzaului, in apropiere este o rezervatie de zimbri

| RiZeRy a răspuns:

La RASNOV este mai ieftin. Funda?>>>