| Airamanys a întrebat:

Haide'ti ca sunt disperata mi-a mancat sufletul bagajele astea de mana la avion..bagajul meu trebuie sa aiba 10 kg si eu am un troller dar e de 19 kg se incadreaza in dimensiunile unui bagaj de 10 kg...intrebarea mea este pot sa iau troller'ul care il am de 19 kg si sa pun in el sa cantareasca doar 10 kg? Specific ca troller'ul meu are dimensiunile necesare care le are un bagaj de mana... Ajutati-ma va rog ca nu vreau sa mai dau si pentru bagaj 100 £ si asa a fost bilerul 300£

3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Am vazut la aeroport oameni cu troller in loc de bagaj de mana! a fost ok! poti sa te interesezi si de unde ai cumparat biletul, sau pe o pagina de-a lor de internet

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza dimensiunile si greutatea lui de atunci nu greutatea maxima posibila. Daca te incadrezi la dimensiuni esti ok.

Pare ca ai cam luat teapa 300lire e cam mult pentru un low cost

| Airamanys explică (pentru suntserios):

Nu mi-am luat teapa deoarece e perioada vacantelor..ms pentru sfat