| Justacrazygirl a întrebat:

In 3 zile este ziua celei mai bune prietene ale mele, si as dori sa inchiriez o cabana la lacul brates din Galati. As dori sa stiu cat e pretul pentru o zi ( nu pentru noapte ), gen de la ora 9 pana la ora 21. M am interesat deja pe internet, din cate am vazut pretul variaza de la 25 de lei pana la 70, pret mai mult decat accesibil. Acum as vrea sa fiu sigura cat e inainte sa sun. Multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pai, suni acum si intrebi detaliile dorite... tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu mai bine suni si intrebi acolo? ca la urma urmei ei ti o inchiriaza nu noi pe net

| darrio2007 a răspuns:

Suna tu acolo decat sa mai pierzi timpul pe aici.
Numai sa nu cumva sa fie prea tarziu, avand in vedere sarbatorile care urmeaza.

| francut a răspuns:

Intre 25 si 70 de lei, nu cred sa fie cabana intreaga cum vrei tu. Asta poate fi tarif de cazare, pentru o camera.
Cel mai bine este sa suni la ei si sa te lamuresti. Asta nu costa.