| Ada11 a întrebat:

In vacanta aceasta eu si parintii ne-am propus sa mergem in Cipru. Mie mi-e cam frica pentru. ca tot aud ca sunt o multime de serpi, soparle. Pentru cei care au fost, e adevarat? Cum vi s-a parut, o buna alegere?

Multumesc anticipat! Fuunda!

Bi@

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Eu am fost acum 2 ani tot cu familia si a fost super! Am stat 2 saptamani. si n-am patit nimic! Nu trebuie sa-ti fie frica happy NU cred! E o zona linistita, dar si scumpa:* Du-te...e ft. frumos acolo dar sa-ti iei multe hiane subtiri caci e ft. cald 35-40 grade celsius smug Distractie placuta:*

4 răspunsuri:
| hannibal a răspuns:

Daca as fi in locul tai le.as da naibii de sopirle ca nu te mananca.tu du-te si distreza.te.E CIPRU DRAGA, LASA SERPII!

| SparklyPuppyxo a răspuns:

Nu am fost dar n-are de ce sa-ti fie frica.Nu trebuie sa te sperii de sperpi&soparle. Daca stai pe langa parintii tai nu ti se va intampla nimic happy

| eugen111222 a răspuns:

Eu sunt acum in Cipru. Soparle sunt, dar nu foarte multe. Serpi nu am vazut inca. Vacanta placuta!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica! Nu sunt serpi si nici soparle! Am fost nascut in Cipru happy