| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

M-am gandit sa plec impreuna cu sora mea in varsta de 13 ani si inca doua prietene undeva in vacanta, pe litoral sau la munte.
Imi puteti recomanda mai multe hoteluri cu piscina din zona litoralului/munte.Nu vreau ceva foarte scump ci modest chiar si mai putin modest.Imi puteti recomanda ceva pentru 3 persoane majore si un copil?

Acord fundita raspunsului cel mai avantajos si mai serios!

2 răspunsuri:
| Asadarsiatat a răspuns:

Incearca Hotel Europa din Eforie. sau lantul de resorturi Ana. La munte: Sport Hotel, Poiana.happy

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru Asadarsiatat):

Multumesc pentru sugestii, dar am petrecut deja vacanta aia in urma cu luni bune.laughing)))