| vladclaudia a întrebat:

Nasul meu incearca sa-l convinga pe tata sa mergem in Turcia.Dar el nu vrea. Niste sfaturi sa-l conving?

Răspuns Câştigător
| ionutiaz95 a răspuns:

Poi fate ca sti si tu 2-3 lucruri despre Turcia, exprimati dorinta la maxim, arata-i cateva review-uri de pe ceva bloguri cu pareri pozitive despre Turcia. Parere personala: Este o tara absolut superba!

8 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

Arata-i poze, spune-i ca il iubesti/spune-i ca vei lua note mari, i-ai un cadou etc etc

| Dina a răspuns:

De ce nu vrea?

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Am fost si in Turcia la mare de 2 ori si ce au turcii nu mai au nimeni de pe aici din europa..au lux isi respecta clientii si marea curata tot ce vrei..si in plus de asta daca vrei sa te duci in Turcia sa vizitezi sa calatoresti poti si asa sunt o gramada de vazut.

| formiDabLe a răspuns:

Date bine pe langa tatal tau, ajutal la ce face si el sa te intelegi cat mai bine cu el FUNDA? happy

| Ada21 a răspuns:

Spune-i ca iti doresti foarte mult, roaga-l si roaga-l so roaga-l, spune-i ca il iubesti enorm si da din ochi laughing. Sper ca vei merge pana la urma in Turcia happy

| KiduuxD a răspuns:

Păi eu când încep o discuție cu el zic așa : Tatiii te iubesc așa de mult :X:X:X. Nici nu ști tu cât. Apoi zic : Și ce ai de gând să facem în continuare? Poate putem și noi să mergem pe undeva, dacă vrei desigurwinking. Apoi zic : Eu deja știu pe unde, prin Turcia nu ai vrea, haide te rog, te rog, te rog :X:X. Dacă zice nu, zic: De ce nu vrei? Asta ar fi o ocazie bună pentru mine. Pot să mai învăț lucruri noi, să văd și eu locuri noi. Haide tatiii, te implorește euuu:X:X:X laughing)). Dacă zice tot nu, zic : Gata m-am supărat pe tine, uite așa o să fac și eu. Apoi plec la mami și îi zic : Mamiii poți să îl convingi tu pe tati să mergem și noi ăn Turcia? Haide te rog, este o ocazie bună pentru mine. Te rog. Dacă și ea zice nu, zic : Cu mine numai aveți ce vorbii! M-am supărat. Și stau supărată pe ei laughing). Puțin cam ciudat, dar cam așa fac eu :3. Sper că măcar puțin acolo te-am ajutat. Dacă nu, scuze big grin. Papa (:

| vladclaudia explică (pentru ionutiaz95):

Multumesc muult!
M-am facut cu o vacanta...
Nu stiu cum sa iti multumesc decat cu o fundita...

| ionutiaz95 a răspuns (pentru vladclaudia):

Cu placere! Am ramas uimit la comentariul tau. Astept pe privat un mesaj cu profilul tau de fb sa vad cat mai curand pozele din Turcia. Te pup, apreciez mesajul tau!