| Alexxutzaa a întrebat:

Pe la sfarsitul luni mai,inceputul lunii Iunie, voi face o excursie cu clasa.Daca imi puteti recomanda niste locuri si preturi pentru cazare m-ati ajuta foarte mult. Funda! P.Stongueoate puteti sa argumentati raspunsul.Astept cat m-ai multe oferte

4 răspunsuri:
| Alexxutzaa explică:

Va fi de 2 zile.

| adywow a răspuns:

Valea Prahovei se merita indiferent de anotimp happy Preturile sunt accesibile, paisajele superbe

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Depinde de suma pe care sunteţi dispuşi să o investiţi în această excursie.
Eu recomand Valea Prahovei, Curtea de Argeş, Slănic Moldova, Râşnov. Peste tot sunt peisaje frumoase şi preţuri accesibile. Alege un loc pe care nu l-ai mai vizitat deja.
Distracţie plăcută!

| Braunion a răspuns (pentru adywow):

1) ''A merita'' nu este verb reflexiv
2) Daca sunt cumva din Nordul tarii sau din Vest, tu ii trimiti pe Valea Prahovei?
3) Pe Valea Prahovei preturile bubuie in comparatie cu alte locatii asemanatoare (si la fel de frumoase)