| TpuRandomUser a întrebat:

Buna TPU! Peste cateva luni incep Facultatea si zilele acestea trebuie sa ma decid intre Brasov si Cluj-Napoca. Care dintre acestea doua credeti ca este cel mai benefic din punct de vedere al oamenilor, al oportunitatilor profesionale si in general al vietii petrecute? Dau funda!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cluj clar

| Catrice a răspuns:

Câteva luni?!
Ai mai puțin de 2 luni... plus ca dacă nu știi în ce oraș vrei, trebuie sa fi admis întâi.

| Frank51 a răspuns:

Toate 3 bife merg la Cluj, doar prima bifă merge la Brașov.

| goguPatent a răspuns:

Clujul e probabil cel mai dezvoltat oras din Romania chiar si comparativ cu Bucurestiul asa ca nu cred ca are sens comparatia cu Brasovul decat pe motive de sentimente... ca e mai aproape de casa etc etc

| troleibuz a răspuns:

Brasov pentru liniste.
Cluj pentru restul.

| Adolf8 a răspuns:

Brașov un oraș liniștit și o frumusețe deosebită. Relieful este minunat, si mereu este mai puțină răcoare pe timp de vară.
Cluj Napoca a ajuns un oraș foarte scump din cauza conducătorilor noștri care au multe terenuri și firme private etc.