| PurpleAddict a întrebat:

Bună, TPU! happy Peste câteva săptămâni plec în America timp de o lună. Aș vrea înainte să plec, să îmi fac o listă cu niște obiective de vizitat. dar sincer, nu am răbdarea necesară laughing.
Vă rog, dacă ați fost în America, sau sunteți documentați în legătură cu această țară, spuneți-mi niște obiective interesante pe care chiar nu le poți ocoli! A. și îmi puteți spune și câteva din Mexic sau Canada, dacă tot am adus vorba? big grin.

Scuzați categoriahappy...
Mulțumesc mult! Dau FUNDĂ mare! ^__^

6 răspunsuri:
| wpoieoit a răspuns:

Daca imi zici in ce stat/e mergi te ajut cu placere...

| PurpleAddict explică (pentru wpoieoit):

Vin acolo pentru a vizita. chiar nu mi-am făcut nici un plan! laughing Spune-mi ce este mai interesant, iar le voi selecta eu, deîndată ce voi afla unde ma voi duce big grin

| Gumitsă_Elisa_Beatriz_1996 a răspuns:

Exista google fai fata

| HannibalBarkas a răspuns:

Bucket list?! primul rezultat in google: http://www.dreamdestinations.ro/tag/locuri-de-vizitat-in-sua/... dar intro luna nu apuci sa vezi decat vreo 5 - 6 si iti trebuie ceva bani, america e cu ceva mai mare decat pare de aici :))

| PurpleAddict explică (pentru Gumitsă_Elisa_Beatriz_1996):

Ai grija cu limbajul. Eu doar am pus o intrebare, la care astept cat mai multe raspunsuri. Daca nu sti, nu raspunzi.

| zlatan44 a răspuns:

Poti vizita cascada Niagarahappy.Eu am fost acolo acum 2 saptamanihappy