| MariaMariaMariutza a întrebat:

Sunt foarte necajita am pierdut trenul de la ora 6 Iasi-Timisoara si mai am unul la trei ce sa fac cu biletele mai sunt valabile? Dar sa nu mai veniti cu rasp de genu du-te la ghiseu ca am fost si nu mi le mai poate schimba! Ajutor! Azi trebuie sa plec! La cel mai bun rasp dau funda si vot!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Ai pierdut trebuie să îţi cumperi altele, nu e un capăt de lume.
Data viitoare încearcă să ajungi mai rapid în staţie cu minim 20 minute.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le putea schimba pina la o ora dupa plecarea trenului. Acum, biletele (implicit banii) sint pierdute, nu mai ai ce face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic ar putea sa le schimbi, daca zici ca nu a facut-o atunci poti sa le arunci ca nu mai ai ce face cu ele.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Bani pierduti, doar o scuza medicala putea sa justifice restituirea banilor