| bogdanpascani a întrebat:

Buna TPU.va mai deranjej cu o intrebare de-a mea.asi dori sa stiu si eu ce hoteluri pensiuni sunt in apropierea strandului din piatra neamt. ex hotelul x distanta 3 km pensiunea y 1 km.multumesc antincipat si ast ras voastre

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Du-te la restaurantul Rustic din strand au cabanute in interiorul strandului.Este Hotelul Central-distanta 2 km de strand, Hotel Lido-distanta 1, 5 km.
Sper ca am ajutat.happy

| andrey2503 a răspuns:

Aici gasesti cele mai bune pensiuni din Piatra Neamt http://www.lapensiuni.ro/ro/pensiuni/moldova/neamt/piatra-neamt