| allebwa a întrebat:

Vreau sa fac un check-in online (la avion) dus-intors. Tata vine acasa in 31 martie si pleaca in 4 aprilie. E mai ok sa fac deodata paginile, nu? Dar am o nelamurire:vreau sa il fac marti sa imi tina pana in 4 aprilie.Cum pot sa fac? E prima data cand fac un check-in online.
Va rog sa ma ajutati! Dau fundita+vot happy

2 răspunsuri:
| AnyAnutza a răspuns:

sigh a trecut data aceasta asa ca nu te va mai ajuta raspunsul meu...

| allebwa explică:

Mda stiu...am rezolvat.Dar era problema sa nu fac prostioare de capul meu =]