| Sarraa97 a întrebat:

Buna din nou laughing.Am o problema...in martie mi-a venit ciclul menstrual ( dar nu prima data ) cam prin 11-12 si in aprilie nu mi-a venit si nici acum in mai dar poate imi vine ca mai este pana ce se termina luna.De ce nu mi-a venit in luna aprilie si poate nu o sa imi vina nici in mai? Mi s-a mai intamplat sa imi vina o luna si vreo 2-3 luni sa nu imi vine dar de ce? Mentionez ca sunt in primul an de cand mi-a venit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu te speria, citeste aici si vei afla ca este ceva normal:
http://www.copilul.ro/fertilitate/menstruatie/Menstruatia-a6746.html

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Din cauza ca esti in primul an. Abia dupa 2 ani iti va veni regulat, pana se obisnuieste organismul.Asa am fost si eu.
Pa pa!

| aureu a răspuns:

Buna! asa este primul an pana se regleaza calume