| DamiPapucii a întrebat:

vreau sa imi spuneti cele mai trasnite aventuri pe care leati face voi. Funda la cele care o sa-mi placa

6 răspunsuri:
| bichon1 a răspuns:

Pai sa mergem pe Himalaya sau la polul Sud sa ne fugareasca pinguinii

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a răspuns:

Pai m-as muta intr-o casa in copac(cu tot cu baie,bucatarie TV,si o mica camera),as face inconjurul lumii, a-s lua masa cu Rey Mysterio, si c-am atat imi vine in minte. Sper ca te-am ajutat

| KaRa23S a răspuns:

Minora cum sunt as incerca sa fug in afara tarii. Asta insa e foarte complicat, asa ca va ramane doar un vis.

| OvidiuOviOvidiu a răspuns:

O data am luoat 2 cartoane mari, la maini mi le-am pus si am vrut sa zbor, am reusit un pic e la 1 m mi s-a rupt si am picat drept in cap

| DamiPapucii explică (pentru OvidiuOviOvidiu):

Daca ar fi adevarat ar fi tarrrre

| OvidiuOviOvidiu a răspuns (pentru DamiPapucii):

E adevarat da se rup cartoanele repede